Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beosound 2, bronz

Numri i produktit: RMU-200000585
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

2,815 00

Përfshinë TVSH 18%

3 232,00 €
Ju kurseni: 417,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtëpia është vendi ku është muzika

Altoparlanti i fuqishëm me shumë dhoma që tingëllon aq bukur sa duket. Tërheqës pavarësisht se ku e vendosni apo si e përdorni.


SHIHNI SI DUKET NË SHTËPINË TUAJ

Shkarkoni aplikacionin Bang & Olufsen AR për të parë altoparlantët në shtëpinë tuaj

Vendosni produktet kudo që dëshironi dhe personalizoni ato për t'iu përshtatur stilit tuaj të brendshëm.


ZËRI

I pasur, dinamik dhe plot finesë

Beosound 2 ofron performancë yjore dhe vërtet të fuqishme të zërit. Aplikimi i teknologjisë sonë të lenteve akustike në trupin konik të altoparlantit krijon një përvojë tingulli 360 shkallë që mbush të gjithë dhomën nga kudo që e vendosni altoparlantin.


DIZAJNI

Funksionalizëm estetik

Beosound 2 është krijuar për fleksibilitet. Shpërndarja e lajmeve të mëngjesit nga tavolina e kuzhinës ose duke luajtur në mënyrë diskrete nga dyshemeja e dhomës së ndenjes. Me linjat e tij të pastra dhe gjurmën e vogël, ai ka një dizajn të adaptueshëm që përshtatet kudo në shtëpinë tuaj.


KONTROLLET

Thelbi i kontrollit

Beosound 2 ka një sensor të integruar të afërsisë që zbulon praninë tuaj dhe automatikisht e kthen ndërfaqen e kontrollit drejt jush. Pjesa e sipërme e altoparlantit funksionon si një panel kontrolli minimalist. Thjesht prekni për të nisur stacionin tuaj të preferuar të radios, rrotulloni timonin për të rregulluar volumin dhe rrëshqitni për të ndryshuar pjesët.


MATERIALE

Një pjesë e bukur e paprekshme

Krijuar nga alumini i cilësisë së lartë me vëmendje të jashtëzakonshme ndaj detajeve. Por zgjedhja jonë materiale shkon përtej estetikës. Ai gjithashtu ofron veti superiore akustike falë ngurtësisë së tij materiale dhe sipërfaqeve të qeta që eliminojnë çdo shtrembërim të zërit tuaj.


TRANSMETIMI

Shijoni lirinë e plotë të transmetimit

Përdorni të gjitha shërbimet tuaja të preferuara të transmetimit. Përgjigjuni telefonatave pa ndërprerë muzikën tuaj. Transmetimi përmes Wi-Fi me Chromecast të integruar ose Apple AirPlay 2 do të thotë që asgjë nuk qëndron mes muzikës suaj dhe Beosound 2. Natyrisht, ai mbështet gjithashtu me Bluetooth.

Detajet
Bluetooth: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kontrollit: Me prekje
Materiali: Alumin
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po
Lartësia: 200 mm


Produkte të ngjashme