Blej tani

status:

USB SanDisk Cruzer Blade, 16GB, e kaltër, e gjelbër, rozë, 3 copë

Numri i produktit: RMU-200000581
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SanDisk

7 00

Përfshinë TVSH 18%

9,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

22 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SanDisk Cruzer Blade,  është një pajisje ruajtëse kompakte dhe portative. Me një kapacitet prej 16 GB, ju lejon të ruani dhe transferoni skedarët, fotot dhe videot tuaja me lehtësi. Ndërfaqja USB Type-A siguron përputhshmëri me një gamë të gjerë pajisjesh.

Detajet
Interface i pajisjes: USB Type-A
Kapaciteti i diskut: 16 GB
Ngjyra: E gjelbër,E kaltër,Rozë
Versioni USB: USB 2.0


Produkte të ngjashme