Blej tani

status:

Kufje Bang&Olufsen, Beoplay Portal PC, e kaltër e errët

Numri i produktit: RMU-200000560
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

421 00

Përfshinë TVSH 18%

483,00 €
Ju kurseni: 62,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Inxhinieruar për lojëra. Projektuar për jetën.

Beoplay Portal janë kufje të fuqishme dhe të rehatshme të krijuara për t'u përshtatur në mënyrë harmonike në jetën tuaj – qoftë kur jeni duke luajtur, duke dëgjuar muzikë apo në telefonata. Lidhuni pa tel me kompjuterin tuaj për të biseduar, për të bashkëvepruar dhe për të dëgjuar muzikë gjatë orarit të punës, për t'iu përgjigjur telefonatave në telefonin tuaj dhe më pas kaloni në një përvojë të plotë të lojërave me lidhjen e pandërprerë të Xbox kur është koha për t'u çlodhur.


Teknologji e avancuar e mikrofonit

Komunikim vokal

Komunikoni qartë me krahun tonë inovativ të bumit virtual. Një grup mikrofonësh përforcojnë zërin tuaj ndërkohë që filtron zhurmën e sfondit, duke lejuar lirinë e plotë të lëvizjes dhe performancën e të folurit me cilësi të lartë. Një opsion i çaktivizimit të aksesit të shpejtë e bën të lehtë kalimin ndërmjet modaliteteve, kështu që ju jeni gjithmonë në kontroll.


Ji në moment

Tingull zhytës

Përvoja e pasur audio e Beoplay Portal jep të gjitha detajet dhe nuancat që e bëjnë lojën tuaj të gjallërohet. Përveç akordimit ekspert nga Bang & Inxhinierët e zërit Olufsen, Beoplay Portal përmban Dolby Atmos për kufje për të krijuar zhytje të pashembullt përmes audios hapësinore (për Xbox dhe Windows 10).


KOMFORTI NË MINIMALIZIM

Projektuar për përdorim të zgjatur dhe me peshë vetëm 282 g, për një përshtatje të lehtë dhe të rehatshme. Memoria, materialet frymuese dhe jastëkët e veshit që mbështesin nofullën përmirësojnë akustikën dhe komoditetin. Shiriti i kokës përmbanë mbushje inovative offset për të lehtësuar presionin.


Dizenjuar për seritë e kufizuara Xbox

Lidhja e menjëhershme

Projektuar në bashkëpunim me Xbox si pjesë e gamës unike të aksesorëve të Serive të Kufizuar, Beoplay Portal do të lidhet pa probleme me Xbox-in tuaj për një përvojë të menjëhershme të lojërave. Lidhja e integruar me valë 2,4 GHz pa humbje ofron një lidhje të fortë, duke lejuar zhytjen e plotë të lojërave me Bang & Tingulli Olufsen.


Anulimi adaptiv i zhurmës aktive eliminon të gjithë zhurmën e padëshiruar të sfondit, duke ju lejuar të përqendroheni në lojën tuaj.


Duke vendosur teknologjinë më të fundit, kufjet e lojërave Beoplay Portal ofrojnë lidhje të qëndrueshme në Xbox, PC dhe pajisje celulare nëpërmjet wireless-it 2,4 GHz pa humbje.


Bluetooth 5.1 është gjithashtu i disponueshëm veçanërisht për lojërat celulare, siç janë opsionet me kabllo për PC dhe Xbox.


Përshtatni përvojën tuaj të lojërave

APP

The Bang & Aplikacioni Olufsen përfshinë veçori origjinale që ju lejojnë të krijoni përvojën përfundimtare të lojërave. Ndryshoni EQ duke përdorur kontrollet e gjesteve, shijoni lojërat dhe muzikën nëpërmjet opsioneve të dyfishtë të lidhjes ose shijoni një ekuilibër më të mirë të zërit kur përdorni mikrofonin tuaj me teknologjinë Own Voice. Zgjidhni konfigurimin e duhur për seancën tuaj, pavarësisht nëse është një mision i vetëm suspensues në RPG-në tuaj ose një ndeshje futbolli e luajtur me miqtë.


BATERIA

Ndiz

Me deri në 12 orë performancë me valë, kufjet e lojërave Beoplay Portal ofrojnë orë të zgjatura zhytjeje të plotë. Duke përdorur vetëm Bluetooth, jetëgjatësia e baterisë zgjat deri në 24 orë me ANC të ndezur

Portali Beoplay në një tavolinë pune dhe i lidhur me një laptop


AKSESORË

Luaje sipas mënyrës tënde

Lidheni dhe karikoni nëpërmjet një kablloje USB-C për të përdorur Dolby Atmos kur jeni lidhur. Beoplay Portal vjen gjithashtu me një fole standarde 3.5 mm për luajtje me tela. Një dongle opsionale për PC ofron një mënyrë të thjeshtë për t'u çiftuar me valë me konfigurimin e kompjuterit tuaj në shtëpi.


MATERIALE

Të rehatshme dhe të qëndrueshme

Kufjet Beoplay Portal janë krijuar nga materiale premium, të lehta dhe të forta: alumin i bluar imët, lëkurë e butë dhe e qëndrueshme në kufje, polimer i përbërë që zgjat përgjithmonë dhe tekstil me fije bambuje të thurura për frymëmarrje dhe rehati.

Detajet
Bluetooth: Po
Frekuenca e kufjeve: 20 - 22000 Hz
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i baterisë: Built-in battery
Materiali: Gomë,Polimer
Ngjyra: E kaltër
Stili i veshjes: Në pjesën e kokës
Tensioni i baterisë: 3.7 V


Produkte të ngjashme