Blej tani

status:

Celular Xiaomi Redmi 9AT, 6.53", 2+32GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200000552
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

76 00

Përfshinë TVSH 18%

87,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi 9AT është një celular inteligjent me dy SIM që është i pajtueshëm me rrjetet 3G dhe 4G. Ai funksionon në platformën Android dhe mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G25 me 8 bërthama dhe një frekuencë të rritjes prej 2 GHz. Ka një ekran IPS 6.53 inç me rezolucion prej 1600 x 720 piksele dhe një raport kontrasti prej 1500:1. Celulari ka një kamerë të pasme 13 MP dhe një kamerë të përparme 5 MP.


Karakteristikat kryesore:


  • Kapaciteti i baterisë 5000 mAh dhe mbështetje Bluetooth 5.0
  • 2 GB RAM dhe kapacitet ruajtjeje të brendshme 32 GB, me mbështetje për kartën MicroSD
  • GPS, GLONASS dhe BeiDou për pozicionim të saktë
  • Lidhja e kufjeve 3,5 mm dhe porta USB 2.0 për përdorim të lehtë
Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i ekranit: IPS
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 6.53"
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 164.9 mm


Produkte të ngjashme