Blej tani

status:

Smartwatch Apple Ultra Cellular, 49mm, Titanium Case me Yellow/Beige Trail Loop, M/L

Numri i produktit: RMU-200000528
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,017 00

Përfshinë TVSH 18%

1 168,00 €
Ju kurseni: 151,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple Watch Ultra MQFU3TY/A GPS+Cellular 49mm këllëf titanium me të verdhë/Beige Trail Loop-M/L është një orë inteligjente e krijuar për t'ju ndihmuar të qëndroni të lidhur dhe aktiv. 


- Llogaritja 64-bit, akselerometri, altimetri dhe gjurmuesi i aktivitetit

- Ekran gjithmonë i ndezur, sensori i dritës së ambientit dhe alarmet zanore

- Sensori i oksigjenit në gjak, monitori i rrahjeve të zemrës dhe sensori i temperaturës së lëkurës

- Mbështetja e pozicionimit satelitor GPS, GLONASS dhe Galileo, BeiDou dhe QZSS

- I papërshkueshëm nga uji deri në 100 metra dhe jetëgjatësi baterie deri në 36 orë

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i memories: 32 GB
Karikim wireless: Po
Madhësia: 44 mm
Materiali: Safir
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: Bezhë,E verdhë
Rezistente ndaj ujit: Jo
Senzor i lëvizjes: Po
Teknologjia e ekranit: OLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.3
Wi-Fi: Jo,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme