Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000526
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

161 00

Përfshinë TVSH 18%

184,00 €
Ju kurseni: 23,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një ekran me ngjyra të ndezura, ora inteligjente Venu Sq GPS kombinon stilin e përditshëm me monitorimin e shëndetit dhe veçoritë e fitnesit që ju frymëzojnë të vazhdoni të lëvizni.


  • Ekran me ngjyra të ndezura dhe bateri deri në 6 ditë? Po - dy arsye të tjera për ta dashur këtë orë.
  • Vraponi, ecni, ngitni biçikletë, luani golf — zgjidhni nga më shumë se 20 aplikacione sportive të parangarkuara.
  • Shikoni telefonatat, mesazhet dhe sinjalizimet e mediave sociale direkt në orën tuaj.
  • Lëreni orën të planifikojë stërvitje për ju, duke përfshirë jogën, kardio, madje edhe Pilates.
  • Ekran me ngjyra të ndezura dhe bateri deri në 6 ditë? Po - dy arsye të tjera për ta dashur këtë orë.
Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Matës i hapave,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Gjinia: Unisex
Karikim wireless: Po
Madhësia e ekranit: 1.3"
Materiali: Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Jo
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme