Blej tani

status:

Celular Nokia G21, 6.5", 4+128GB, DS, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200000518
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Craftenwood

147 00

Përfshinë TVSH 18%

169,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nokia G21 TA-1418 është një smartphone i fuqishëm dhe i mbushur me veçori që ofron një përvojë të shkëlqyer të përdoruesit. Me markën e tij Craftenwood, ky telefon garanton cilësi dhe besueshmëri. Ai mbështet standardet 3G dhe 4G, duke siguruar lidhje të shpejtë dhe pa probleme. Telefoni vjen me një ngjyrë elegante të kaltër duke i shtuar një prekje elegance pajisjes tuaj.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 5050 mAh
Kapaciteti i memories: 512 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.5"
Materiali: Polikarbonat
Memoria e brendshme: 512 GB
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 50 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme