Blej tani

status:

Kamerë e jashtme e sigurisë Xiaomi 1080p, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000505
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

46 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kamera e jashtme e sigurisë Xiaomi Mi 1080p, është një aparat fotografik mbresëlënës i sigurisë në natyrë. Kjo kamerë e jasthme e sigurisë ka një fushë të gjerë shikimi 130 gradë dhe është e pajisur me teknologjinë WDR. Kjo i lejon kamerës të regjistrojë imazhe më të mprehta me cilësi Full HD 1080p. Porosit online në foleja, me çmime të pakrahasueshme.

Detajet
Lloji i lidhjes: Wireless
Lloji i montimit: Në mur
Mbështetja e vendosjes: Jashtë
Mbështetje për shikim gjatë natës: Po
Ngjyra: E bardhë
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 102.6 mm