Blej tani

status:

Toster Smeg, 2X4, TSF02CREU, bezhë

Numri i produktit: RMU-200000502
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

150 00

Përfshinë TVSH 18%

200,00 €
Ju kurseni: 50,00 €

25 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një përfundim premium të emaluar. TSF02 i Smeg përmban dy slota të gjata ekstra të gjera për bukë, të cilat mund të zënë një shumëllojshmëri të trashësisë së bukës, duke përfshirë bage dhe shtëpiake. Secila vend ka një raft të përqendruar në vetvete për të siguruar pjekjen e njëtrajtshme dhe pasi të ketë mbaruar koha e përzgjedhur e pjekjes, fetat e bukës shfaqen automatikisht.


Pavarësisht nëse dëshironi feta jashtëzakonisht krokante ose më të buta, buka mund të skuqet në përshtaten me një gamë të gjerë shijesh falë 6 niveleve të ndryshueshme të skuqjes dhe 3 programeve të paracaktuara të ndriçuara, për ringrohje, shkrirje dhe bagels. Vendet kanë një gjerësi të ndryshueshme e cila mund të akomodojë një sërë trashësie buke.


Butoni i ringrohjes do të ngrohë nëpër ato feta të harruara, nëse e ruani bukën në frigorifer, funksioni i shkrirjes do ta shkrijë bukën tuaj shpejt dhe dolli atë në përsosmëri! Nëse jeni të pjesshëm ndaj një bagel, apo edhe djathë në bukë, funksioni i bagelit skuq vetëm njërën anë të bukës pa e thekur tjetrën. Mbajtja e pastër e TSF02 është shumë e lehtë, pasi ka një tabak qe heqet dhe e cila mbledh të gjitha grimcat që kan mbetur mbrenda.

Detajet
Energjia elektrike: 1500 W
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me buton,Me rrotullim
Ngjyra: Krem


Produkte të ngjashme