Blej tani

status:

Karikues Xiaomi Mi USB-C, 65W, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000490
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

16 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

11 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

GaN (Nitridi i galiumit)

Teknologji e lezetshme me material gjysmëpërçues të gjeneratës së tretë

GaN është një material gjysmëpërçues inovativ, i përdorur zakonisht në industrinë e hapësirës ajrore dhe ushtrinë. Përçueshmëri e jashtëzakonshme dhe rezistencë ndaj temperaturave të larta, acideve dhe alkaleve. Karikuesi nuk është vetëm i lehtë dhe me madhësi xhepi, por ka avantazhe në konvertimin e energjisë kur krahasohet me karikuesit jo-GaN me të njëjtën fuqi.


Mbajeni në pëllëmbën tuaj dhe në xhep

Me nitridin e galiumit, materialin novator gjysmëpërçues, pajisja është rreth 48%* më e vogël se përshtatësi standard për laptopët Mi, duke e bërë të lehtë për t'u bartur për përdorim të përditshëm ose udhëtim.


Partneri më i mirë për celularin tuaj Mi

Karikon Mi 10 Pro në 100% në 45 minuta

Ofron fuqi 50 W MAX për karikimin e Mi 10 Pro në 100% në 45 minuta*.


Mbështetje për të gjitha modelet e iPhone

Rrit shpejtësinë e karikimit me një maksimum prej 50%

Shpejtësia e karikimit për një iPhone 11* kur përdorni karikuesin e shpejtë Mi 65W me GaN Tech është rreth 50% më i shpejtë se kur përdorni karikuesin standard 5 W*.


65W MAX fuqi të lartë Karikimi direkt për laptopët

Fuqia dalëse e portës USB-C deri në 65 W MAXUSB-C për karikimin e MacBook Pro të ri, Mi Notebook dhe pajisje të tjera me fuqi të lartë.

Detajet
Ngjyra: E bardhë
Vat (W): 65 W
Lartësia: 30.8 mm


Produkte të ngjashme