Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000469
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi KRUPS

57 00

Përfshinë TVSH 18%

65,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Makina kafeje shumë e vogël Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS me kapsulë nga Krups, me një stil modern, zë shumë pak hapësirë ​​dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm që përshtatet në çdo kuzhinë. Piccolo XS ka vetëm 14 cm (gjerësi) x 28 cm (lartësi) x 27 cm ...


Kafe me cilësi profesionale.


Përgatitni kafe cilësore profesionale me shkumë të dendur dhe kremoze falë sistemit me presion të lartë (deri në 15 bar) të kësaj aparat kafeje me kapsulë. Duke qenë se kapsulat tona janë të mbyllura hermetikisht, kafeja ruan gjithë freskinë e saj dhe ju do të shijoni gjithmonë të gjithë aromën dhe kremin e saj. Thjesht duhet të hiqni mbajtësen e kapsulës dhe aparati i kafesë do të ndizet automatikisht dhe do të nxehet në temperaturën perfekte në vetëm 40 sekonda, duke ju lejuar të shijoni kafen tuaj pa pritur. Fusni kapsulën që preferoni dhe ulni levën me dorë me një gjest të thjeshtë për të përgatitur pijen tuaj në mënyrë perfekte. Një modalitet praktik eko bën që aparati i kafesë me kapsulë Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS të fiket pas 1 minutë pasiviteti. Falë kësaj veçorie, prodhuesi i kafesë ka marrë një vlerësim A në konsumin e energjisë. Më shumë se 30 kafe të ndryshme Me aparatin e kafesë Nescafé® Dolce Gusto® mund të shijoni më shumë se 30 opsione kafeje cilësore për të gjitha shijet: kafe e shkurtër, e gjatë, e zezë, me qumësht, etj. Shijoni një përzgjedhje të gjerë pijesh: nga intensiteti i një ristretto ose një ekspres, aroma e një lungo ose e trupit të një grande, në një kapuçino kremoze ose butësia e një makiato latte; plus çokollatë të nxehtë, çaj dhe pije të ftohta.

Detajet
Energjia elektrike: 1600 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lloji i kontrollit: Me buton
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme