Blej tani

status:

Shishe filtruese Laica, çelik inox, e kuqe

Numri i produktit: RMU-200000467
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

11 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

8 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me shishen filtruese çelik inox MyLAICA, të kesh gjithmonë ujë me shije të mirë në dispozicion është e lehtë dhe argëtuese. Mbushni shishen, vendosni kapakun dhe pijeni kurdo dhe ku të dëshironi. Falë filtrit FAST DISK, uji filtrohet në çast, duke reduktuar klorin dhe duke mbajtur kripërat minerale të dobishme për trupin të pranishme në mënyrë natyrale në rrjetin e ujit. Filtri FAST DISK ka një kohëzgjatje prej 120 L të barabartë me 1 muaj ujë të filtruar.

Detajet
Ngjyra: E kuqe


Produkte të ngjashme