Blej tani

status:

Kufje Bang&Olufsen, Beoplay Portal XBOX, e kaltër e errët

Numri i produktit: RMU-200000460
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

394 00

Përfshinë TVSH 18%

452,00 €
Ju kurseni: 58,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të krijuara për lojëra. Të dizajnuara për jetën.

Beoplay Portal janë kufje të fuqishme dhe të rehatshme të krijuara për t'u përshtatur në mënyrë harmonike në jetën tuaj – qoftë kur jeni duke luajtur, duke dëgjuar muzikë apo në telefonata. Lidhuni pa tel me kompjuterin tuaj për të biseduar, për të bashkëvepruar dhe për të dëgjuar muzikë gjatë orarit të punës, për t'iu përgjigjur telefonatave në telefonin tuaj dhe më pas kaloni në një përvojë të plotë të lojërave me lidhjen e pandërprerë të Xbox kur është koha për t'u çlodhur.


Teknologji e avancuar e mikrofonit

Komunikim vokal

Komunikoni qartë me krahun tonë inovativ të bumit virtual. Një grup mikrofonësh përforcojnë zërin tuaj ndërkohë që filtron zhurmën e sfondit, duke lejuar lirinë e plotë të lëvizjes dhe performancën e të folurit me cilësi të lartë. Një opsion i çaktivizimit të aksesit të shpejtë e bën të lehtë kalimin midis modaliteteve, në mënyrë që të jeni gjithmonë në kontroll.


Jini në moment

Tingull gjithëpërfshirës

Përvoja e pasur audio e Beoplay Portal jep të gjitha detajet dhe nuancat që e bëjnë lojën tuaj të gjallërohet. Përveç akordimit të ekspertëve nga inxhinierët e zërit Bang & Olufsen, Beoplay Portal përmban Dolby Atmos për kufje për të krijuar zhytje të pashembullt përmes audios hapësinore (për Xbox dhe Windows 10).


REHATI NË MINIMALIZIM

Projektuar për përdorim të zgjatur dhe me peshë vetëm 282 g, për një përshtatje të lehtë dhe të rehatshme. Memoria, materialet që marrin frymë dhe jastëkët e veshit që mbështesin nofullën përmirësojnë akustikën dhe komoditetin. Shiriti i kokës përmbanë mbushje inovative offset për të lehtësuar presionin.


Dizenjuar për seritë e kufizuara Xbox

Lidhje e menjëhershme

Projektuar në bashkëpunim me Xbox si pjesë e unike Gama e aksesorëve të serive të kufizuara, Beoplay Portal do të lidhet pa probleme me Xbox tuaj për një përvojë të menjëhershme të lojërave. Lidhja e integruar me valë 2,4 GHz pa humbje ofron një lidhje të fortë, duke lejuar zhytje të plotë në lojëra me tingull të saktë dhe të fuqishëm të Bang & Olufsen.


Anulimi i zhurmës aktive adaptive eliminon të gjithë zhurmën e padëshiruar të sfondit, duke ju lejuar të përqendroheni në lojën tuaj.


Duke vendosur teknologjinë më të fundit, kufjet e lojërave Beoplay Portal ofrojnë lidhje të qëndrueshme në Xbox, PC dhe pajisje celulare përmes valëve 2,4 GHz pa humbje.


Bluetooth 5.1 është gjithashtu i disponueshëm veçanërisht për lojërat celulare, siç janë opsionet me kabllo për PC dhe Xbox.


Përshtatni përvojën tuaj të lojërave

APP

Aplikacioni Bang & Olufsen përfshinë veçori origjinale që ju lejojnë për të krijuar përvojën përfundimtare të lojës. Ndryshoni EQ duke përdorur kontrollet e gjesteve, shijoni lojërat dhe muzikën nëpërmjet opsioneve të dyfishtë të lidhjes ose shijoni një ekuilibër më të mirë të zërit kur përdorni mikrofonin tuaj me teknologjinë Own Voice. Zgjidhni konfigurimin e duhur për seancën tuaj, pavarësisht nëse është një mision i vetëm i lodhshëm në RPG-në tuaj ose një ndeshje e gjallë futbolli e luajtur me miqtë.


BATERIA

Ndize

Me deri në 12 orë performancë me valë, kufjet e lojërave Beoplay Portal ofrojnë orë të zgjatura zhytjeje të plotë. Duke përdorur vetëm Bluetooth, jetëgjatësia e baterisë zgjat deri në 24 orë me ANC të ndezur

Portalin Beoplay në një tavolinë pune dhe të lidhur me një kompjuter portativ


AKSESORËT

Luaj sipas mënyrës tënde

Lidheni dhe karikoni nëpërmjet një kablloje USB-C për të përdorur Dolby Atmos kur jeni lidhur. Beoplay Portal vjen gjithashtu me një fole standarde 3.5 mm për luajtje me tela. Një dongle opsionale për PC ofron një mënyrë të thjeshtë për t'u çiftuar me valë me konfigurimin e kompjuterit tuaj në shtëpi.


MATERIALE

Të rehatshme dhe të qëndrueshme

Kufjet Beoplay Portal janë krijuar nga materiale premium, të lehta dhe të forta: alumin i bluar imët, lëkura e qengjit e butë dhe e qëndrueshme në vesh, polimer i përbërë që zgjat përgjithmonë dhe tekstil me fije bambuje të thurura për frymëmarrje dhe rehati.

Detajet
Bluetooth: Po
Frekuenca e kufjeve: 20 - 22000 Hz
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Lidhja me Wireless: Wireless
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i baterisë: Built-in battery
Materiali: Gomë,Polimer
Ngjyra: E kaltër
Stili i veshjes: Në pjesën e kokës
Tensioni i baterisë: 3.7 V


Produkte të ngjashme