Blej tani

status:

Printer portativ për foto Xiaomi Mi, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000458
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

53 00

Përfshinë TVSH 18%

61,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me këtë Printer portativ të fotove nga Xiaomi Mi ju lejon të bëni foto me madhësi xhepi dhe të merrni me vete kudo që shkoni. Kjo paisje ju mundëson të printoni çdo foto nga telefoni juaj me anë të bluetooth-it direkt me letër zink të gjatësisë 7.5 cm. Printeri portativ vjen me 5 foto. Me printerin portativ Xiaomi Mi, mund t'i ruani të gjitha kujtimet tuaja në mënyrë të veçantë. Gjithashtu ky printer mbështet fotot AR. Përdor një bateri të ringarkueshme e cila ju lejon të karikoni printerin përmes micro USB. Materiali i printerit portativ është bërë nga një plastikë e fortë. Pesha e vogël e printerit prej 181 gr ju lejon të merrni me vete kudo.

Detajet
Bluetooth: Po
Kapaciteti i baterisë: 500 mAh
Lidhës USB: Micro - USB A
Ngjyra: E bardhë
Tensioni i baterisë: 7.4 V


Produkte të ngjashme