Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000439
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

21 00

Përfshinë TVSH 18%

27,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

22 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

E bërë nga plastika e qëndrueshme dhe çeliku, ky raft ngrohës është ndërtuar për të qëndruar. Ajo ka një përfundim të shkëlqyeshëm prej çeliku inox që shton një prekje të sofistikimit në kuzhinën tuaj.e me trajtim kundër nxehtësisë. I përshtatshëm për TSF02. Me përmasa 116 mm x 103 mm x 116 mm, ky raft ngrohës është kompakt dhe i lehtë për t'u ruajtur. Ai peshon 230 g, duke e bërë atë të lehtë dhe të lëvizshëm.

Detajet
Materiali: Plastikë,Çelik
Ngjyra: Argjend


Produkte të ngjashme