Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Samsung Galaxy A04s, 6.5", 3+32GB, DS, i zi

Numri i produktit: RMU-200000429
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

128 00

Përfshinë TVSH 18%

150,00 €
Ju kurseni: 22,00 €

15 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kamera makro 2MP e celularit Samsung A04S, i nxerr në pah detajet jashtëzakonisht të imta në foton tuaj. Kamera e thellësisë 2MP ju lejon të rregulloni thellësinë e fushës në fotot tuaja si dhe rregullon turbullimin e sfondit për shkrepje portreti me cilësi të lartë që e bëjnë subjektin tuaj të dallohet shumë qartë. Bateria 5000 mAh ju lejon të punoni në telefon për orë të tëra. Menaxhimi i energjisë nga AI ju mundëson që bateria e e celularit të përshtatet me zakonet tuaja të përdorimit të celularit për kohë afatgjate.

Detajet
Altoparlantët: Mono
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca e procesorit: 2 GHz
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Corning
Madhësia e ekranit: 6.5"
Materiali: Polikarbonat
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 50 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po
Zmadhimi dixhital: 10x
Lartësia: 164.7 mm


Produkte të ngjashme