Blej tani

status:

Smartwatch Samsung Galaxy 5, 44mm, e kaltër e errët

Numri i produktit: RMU-200000408
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

223 00

Përfshinë TVSH 18%

256,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Samsung Galaxy Watch 5 SM-R915FZBAPHE LTE 44mm Sapphire është një orë inteligjente e krijuar nga Samsung. 


- Mbështetja e brezave 3G dhe 4G

- Ekran gjithmonë i ndezur

- Përshpejtuesi, barometri, sensori i oksigjenit në gjak dhe monitori i presionit të gjakut

- Bluetooth 5.2, GPS dhe aftësi NFC

- Standardi ushtarak MIL-STD-810H dhe veçoritë e mbrojtjes IP68

Detajet
Forma: E rrumbullakët
Funksionet e orës: Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Kapaciteti i baterisë: 410 mAh
Madhësia: 44 mm
Madhësia e ekranit: 1.4"
Materiali: Alumin
Matja e oksigjenit: Po
Matja e presionit të gjakut: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Mbi 50 m
Teknologjia e ekranit: Super AMOLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme