Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000405
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Emporia

62 00

Përfshinë TVSH 18%

71,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Emporia Euphoria është një celular tradicional, por me një dizajn të ri inovativ që përshtatet në pëllëmbën e dorës së përdoruesit. Të gjitha funksionet janë të dukshme dhe celulari është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur. Libri i telefonit ka hapsirë deri në 100 kontakte për t'u lidhur me telefonatat tuaja më të shpeshta.

Detajet
Bluetooth: Po
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 1000 mAh
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i kartës SIM: MiniSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Me vibrim: Po
Ngjyra: Argjend
Rezolucioni (piksel): 320 x 240
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Thellësia: 12.5 mm
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme