Blej tani

status:

Celular Xiaomi Redmi 9AT, 6.53", 2+32GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200000384
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

76 00

Përfshinë TVSH 18%

87,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi 9AT është një smartphone i besueshëm dhe i mbushur me veçori të ofruar nga Xiaomi. Me dizajnin e tij elegant dhe performancën e fuqishme, është një zgjedhje e shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë një pajisje të përshtatshme për buxhetin. Ky smartphone mbështet standardet 3G dhe 4G, duke siguruar lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme. Ajo vjen me një përshtatës AC për karikim të përshtatshëm dhe një përshpejtues dhe sensor të dritës së ambientit për përvojë të përmirësuar të përdoruesit. 

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 2 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: Micro - USB
Lloji i ekranit: IPS
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 6.53"
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 1600 x 720
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 164.9 mm


Produkte të ngjashme