Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Celular Xiaomi Redmi Note 11 NFC, 6.43", 4+128GB, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200000380
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi

173 00

Përfshinë TVSH 18%

187,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

7 %

Dorëzimi me 08.03.2024 deri 09.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Xiaomi Redmi Note 11 6GB/128GB Dual Sim, ka procesor Snapdragon® 68090Hz, ekrani me AMOLED display jep pamjen në ndriçimin, kontrastin, kalibrimin e ngjyrave dhe rezolucion me shpejtësi të lartë rifreskimi 90 Hz. Karikohet shpejt me 33W Pro në 100% rreth një orë dhe sistemi i fuqishëm me katër kamera 50 MP. Performancë e gjithanshme, gati për çdo sfidë.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.43"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Ndriçimi i ekranit: 1000 cd/m²
Ngjyra: E kaltër
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080,2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 50 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Seria e procesorit: Qualcomm Snapdragon
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 8.09 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n,802.11 n,Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)
Lartësia: 159.9 mm


Produkte të ngjashme