Blej tani

status:

Tablet Lenovo M10, 10.3", 4+128GB, Wi-Fi, hiri

Numri i produktit: RMU-200000372
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

190 00

Përfshinë TVSH 8%

223,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Lenovo M10, është një tabletë me madhësi të plotë të krijuar nga Lenovo. Ai përmban një ekran 10.3" me një rezolucion prej 1920 x 1200 piksele, duke ofruar një përvojë shikimi të qartë dhe të gjallë. Tableti mundësohet nga një procesor MediaTek Helio P22T me një frekuencë prej 2.3 GHz, duke ofruar performancë të qetë për të gjitha detyrat tuaja. Ka 4 GB memorie të brendshme dhe 128 GB kapacitet ruajtëse, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për skedarët, aplikacionet dhe mediat tuaja.

Detajet
Ekran me prekje: Kapacitiv
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 4 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 10.3"
Memoria e brendshme: 4 GB,128 GB
Ngjyra: Hiri
Numri i mikrofonave: 2
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1200
Rezolucioni i kamerës së pasme: 8 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme