Blej tani

status:

Celular Samsung Galaxy A33, 6.4", 6+128GB, i bardhë

Numri i produktit: RMU-200000368
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

308 00

Përfshinë TVSH 18%

353,00 €
Ju kurseni: 45,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

5G. Lidhje e menjëhershme

Me rrjetin e gjeneratës së ardhshme të të dhënave celulare dhe fuqinë e plotë të 5G, mënyra se si shijoni dhe ndani përmbajtjen po ndryshon - nga lojërat super të qeta te ndarja dhe shkarkimi ultra i shpejtë.


Fuqi e pastër

I pajisur me një procesor 5nm me tetë bërthama, Galaxy juaj është krijuar për të përballuar një sërë detyrash me shumë detyra. RAM Plus mëson zakonet e përdorimit të smartfonit tuaj dhe vë në dispozicion RAM shtesë virtuale për të rritur kapacitetin e tij.


Modeli 6 GB RAM mbështet deri në 6 GB memorie të brendshme, e cila mund të përdoret si memorie virtuale për të përmirësuar performancën e aplikacionit. **Krahasuar me Galaxy A32 5G, vlerat e llogaritura bazuar në rezultatet e testeve të brendshme laboratorike.


E gjithë hapësira që ju nevojitet

Me memorie të brendshme 128 GB që zgjerohet deri në 1 TB me një kartë microSD, do të keni mjaft hapësirë ​​për të mbajtur të gjitha kujtimet tuaja të çmuara.


Ikona e thjeshtësisë

Galaxy A33 5G tani është më i hollë dhe më elegant me një përfundim mat, skajet cilësore dhe kamerën e integruar në mënyrë perfekte në trupin e pajisjes.


I sigurt nga spërkatjet, pikat e shiut dhe pluhuri

I certifikuar IP67, Galaxy A33 5G është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit dhe mund të zhytet në një thellësi prej 1 metër për 30 minuta. Falë mbrojtjes së shtuar të ofruar nga Gorilla Glass 5, pajisja juaj tani është më rezistente dhe më pak e prirur ndaj gërvishtjeve.


Audio zhytëse në pëllëmbën e dorës

Për një përvojë gjithëpërfshirëse audio, nuk keni më nevojë të mbylleni në studio. Zhytuni në filmat, muzikën dhe videot tuaja të preferuara me Dolby Atmos që do t'i japë çdo note një përkufizim dhe qartësi të jashtëzakonshme.


Bateri e jashtëzakonshme me jetëgjatësi

Bateri 5000 mAh (tipike) për më shumë kohë për transmetim, lojë dhe më shumë. Me karikimin ultra të shpejtë 25 W, Galaxy juaj kthehet në 100% në çast dhe funksioni adaptiv i kursimit të energjisë përmirëson performancën e përgjithshme të baterisë.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Brendi: Samsung Exynos
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 6 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 128 GB
Lidhës USB: USB C
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash),Micro SDHC
Lloji i xhamit të ekranit: Xham Gorilla
Madhësia e ekranit: 6.4"
Memoria e brendshme: 128 GB
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E bardhë
Rezistente ndaj ujit: Po
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 48 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sistemi operativ: Android
Tensioni i baterisë: 3.88 V
Versioni USB: USB 2.0
Wi-Fi: Jo
Zmadhimi dixhital: 10x


Produkte të ngjashme