Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beosound A1, Gjenerata 2, metalike

Numri i produktit: RMU-200000353
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

276 00

Përfshinë TVSH 18%

317,00 €
Ju kurseni: 41,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me volum të mjaftueshëm për të mbushur një dhomë, Beosound A1 godet shumë më tepër se madhësia e tij. Ai ka vuferin më të madh të basit që do të gjeni në këtë lloj altoparlanti kompakt, duke dhënë fund të ulët dhe dinamikë të shkëlqyer. Dhe forma e saj e rrumbullakët përhap tingullin në çdo drejtim në mënyrë që të gjithë të mund të sintonizohen.

Tre mikrofona – të pozicionuar në krye për qartësi më të madhe – e bëjnë Beosound A1 altoparlantin e përsosur për biseda dhe takime. Dhe me Alexa Voice Assistant, tani është edhe më e lehtë për të ndërvepruar: zgjidhni një këngë, planifikoni ditën tuaj ose kontrolloni motin pa ngritur gishtin.

Besnikëria muzikore? Gjithçka varet nga një lidhje e qetë dhe e qëndrueshme. Beosound A1 përmban teknologjinë Bluetooth 5.1, që do të thotë një lidhje më e mirë që përdor më pak energji. Dhe me Microsoft Swift Pair dhe Google Fast Pair, ju lidheni edhe më shpejt me pajisjet tuaja.


Specifikat:


  • Versioni Bluetooth: 5.1
  • Koha e luajtjes: deri në 18 orë
  • Lidhjet: USB-C
  • Numri i mikrofonëve: 3
  • Dimensionet (cm): 1.83 x 5.2
  • Pesha (g): 557


Produkte të ngjashme