Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000351
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

2 00

Përfshinë TVSH 18%

3,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

33 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo mbulesë është projektuar posaçërisht për Mi Robot Vacuum-Mop P, duke siguruar përputhshmëri dhe përshtatje të përsosur. Produkti është i disponueshëm në një ngjyrë të bardhë të hijshme, duke i shtuar një prekje elegance vakumit tuaj.

Detajet
I përshtatshëm për llojet e fshesës: Fshesa robot e vakumit
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme