Blej tani

status:

Rrip për matës aktiviteti Xiaomi Band 7, portokalli

Numri i produktit: RMU-200000348
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

3 00

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Rripin për matjen e aktivitetit Xiaomi Band 7 mund ta vishni gjatë verës duke u ndjerë i freskët dhe komod, nuk ka nevojë të shqetësoheni për ngjitjen nga djersa ose uji. Me një teksturë miqësore ndaj lëkurës, rripi tërhiqet butësisht në kyçin tuaj për një përshtatje të rehatshme.


Produkte të ngjashme