Blej tani

status:

Televizor Samsung Q80B QLED HDR 1500, 55", 4K UHD

Numri i produktit: RMU-200000344
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,106 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Televizori Q80B QLED 4K, vjen me teknologji të veçantë të mundësuar nga Quantum Dot. Ekrani Adaptive

HDR10 me kualitet 4K UHD, ju mundëson të shikoni pamje me kualitet të lartë dhe me kontrast më të mprehtë.

Po ashtu televizori është i pajisur me teknologjinë Dolby Atomus duke ju mundësuar audio të teknologjisë së fundit të altoparlantëve.

Detajet
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lloji i HD-së: 4K Ultra HD
Madhësia e ekranit: 55"
Ngjyra: Argjend
Rezolucioni (piksel): 3840 x 2160
Sensorët e orës: Sensori i dritës
Sistemi operativ: Tizen
Smart TV: Po
Teknologjia e ekranit: QLED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Jo,Po


Produkte të ngjashme