Blej tani

status:

Alarm me internet Ezviz, GSM, A1S, 2G

Numri i produktit: RMU-200000341
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi EZVIZ

124 00

Përfshinë TVSH 18%

143,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ezviz CS-A1-32W2G është një njësi qendrore kontrolli për sensorët, kamerat dhe elementët e tjerë të sigurisë Ezviz.

Avantazhi është ndryshueshmëria e madhe e elementeve të lidhur dhe kontrolli i lehtë si nga aplikacioni për pajisjet inteligjente ashtu edhe me ndihmën e një telekomande praktike.

Me këtë panel kontrolli, ju do të keni një pasqyrë të plotë të sigurisë së shtëpisë tuaj. Alarmet e sigurisë shkojnë drejtpërdrejt në telefonin tuaj celular.

  • Karakteristika të rëndësishme:
  • Instalim i lehtë me udhëzues zanor.
  • Mund të lidhni deri në 32 sensorë.
  • Aplikacioni do t'ju dërgojë një njoftim të menjëhershëm në rast të një ngjarje të re.
  • Telekomanda me buton emergjence.
  • Ju mund t'i lidhni sensorët me sirenën e zërit dhe dritës.
  • Sensorët mund të lidhen me kamerat EZVIZ, por mund të punojnë edhe në mënyrë të pavarur.
  • Mundësia e lidhjes së kamerave dhe shikimit të videos në aplikacion.
  • Bateria e integruar lejon funksionimin edhe në rast të ndërprerjes së energjisë.
Detajet
Gjerësia: 113 mm
Ngjyra: E bardhë