Blej tani

status:

Printer HP, Laserjet Multifunction

Numri i produktit: RMU-200000315
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Homania

187 00

Përfshinë TVSH 18%

215,00 €
Ju kurseni: 28,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një printer mono lazer kompakt me cilësi të lartë me printimin më të shpejtë në dy anë[1] dhe aplikacion HP Smart që kursen kohë.[2,3] Përfshinë HP+, zgjidhja më e thjeshtë e printimit e HP – më shumë vlerë me përdorimin ekskluziv të Tonerit origjinal HP.[4]

Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti i fishekëve: 700 faqe
Lloji i skanerit: Skaner me shtrat të sheshtë
Memoria e brendshme: 64 GB
Ngjyra: E zezë
Teknologjia e printimit: Laser
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme