Blej tani

status:

Altoparlant Bang&Olufsen, Beosound Explore, i gjelbër

Numri i produktit: RMU-200000303
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Bang & Olufsen

215 00

Përfshinë TVSH 18%

246,00 €
Ju kurseni: 31,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një dizajn kompakt me peshë më pak se 650 g, ky është një altoparlant me të vërtetë i lëvizshëm në natyrë. Është i krijuar për të plotësuar çdo hapësirë, brenda dhe jashtë. I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj pluhurit, Beosound Explore përmban gjithashtu një guaskë alumini të fortë të anodizuar për rezistencë shtesë ndaj gërvishtjeve. Posedon bateri mbresëlënëse me deri në 27 orë lojë me volum mesatar dëgjimi, ky altoparlant bluetooth është i përshtatshëm në mënyrë ideale për aventurat në natyrë. I përshtatshëm për Android, iPhone dhe iPad.


Dunat. akullnajat. Dhe përtej.

Sillni muzikën tuaj në natyrë. Beosound Explore është krijuar për të performuar në kushte ekstreme dhe është po aq intuitiv për t'u përdorur sa pajisjet e tjera të besuara. Kapeni atë në çantën tuaj të shpinës ose vareni nga rripi. Ose vendoseni në një kthinë buzë shkëmbit. Baza e gomës e mban altoparlantin të qëndrueshëm në shumicën e sipërfaqeve. Thjesht kapeni atë. Dhe goditi gjurmët.


Energji për rrugën. Bateri me performancë të lartë

Beosound Explore ju çon atje dhe përsëri. Me deri në 27 orë kohë luajtjeje, ky altoparlant është ideal për ato aventura jashtë rrjetit ku energjia është e pamjaftueshme. Dhe nuk bën kurrë kompromis me cilësinë e zërit.


Rezistent ndaj ujit

Jeta në rrugë është e lagësht. Dhe me diell. Dhe me erë. Dhe të pista. Por me një konstruksion IP67 plotësisht të papërshkueshëm nga pluhuri dhe uji, Beosound Explore e kthen çdo mjedis në një shesh lojrash. Thjesht fshijeni ose lani në një rrjedhë, atëherë jeni mirë të shkoni përsëri.


Gjithmonë i lidhur

Kudo që të shkoni, muzika ju ndjek. Më e fundit në Bluetooth dhe çiftimin e shpejtë do të thotë që meloditë tuaja të preferuara nuk janë kurrë më shumë se një trokitje larg. Kontrollet e papërshkueshëm nga uji janë miqësore me doreza dhe të lehta për t'u përdorur – edhe kur janë të lidhura në çantën tuaj të shpinës.


Beosound Explore është një altoparlant i jashtëm me performancë të lartë i krijuar për ekstreme.
Detajet
Bluetooth: Po
Gjerësia: 113 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i baterisë: Built-in battery
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E gjelbër
Tensioni i baterisë: 5 V
Thellësia: 110 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2


Produkte të ngjashme