Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000299
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

455 00

Përfshinë TVSH 18%

534,00 €
Ju kurseni: 79,00 €

15 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një pamje të frymëzuar retro dhe dizajn të fortë, mikseri ynë me bazë SMF02 është thelbësor në çdo kuzhinë, i përsosur për të gjitha nevojat tuaja për pjekje dhe përgatitje të ushqimit. Enë prej 4,8 litrash prej çeliku të pandryshkshëm ofron një kapacitet të madh për përzierje ose zierje dhe trupi i derdhur prej alumini siguron që ky produkt të jetë i ndërtuar për të qëndruar.


Ka një motor 800 vat dhe dhjetë shpejtësi të ndryshueshme, me një tregues për të nxjerrë në pah se çfarë aksesorë duhet të përdorni në ato shpejtësi. Tasi prej çeliku inox do të kyçet në bazë dhe për më shumë qetësi, ai gjithashtu ka një prerje automatike nëse koka ngrihet gjatë funksionimit. Përzierësi ka gjithashtu një portë të përparme për aksesorë të mëtejshëm si p.sh.: prodhues makaronash, grirësa të shumë ushqimeve dhe prerës e rende.

Detajet
Energjia elektrike: 800 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Lloji i kontrollit: Me nivele
Materiali: Alumin,Çelik inox
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V


Produkte të ngjashme