Blej tani

status:

Tablet Apple iPad Pro (2021), 11", Wi-Fi, 2TB, hiri

Numri i produktit: RMU-200000297
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,121 00

Përfshinë TVSH 8%

1 316,00 €
Ju kurseni: 195,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtimi i çipit M1 të projektuar nga Apple jep një hap të madh në performancë, duke e bërë iPad Pro pajisjen më të shpejtë të këtij lloji. iPad Pro 12,9 inç përmban një ekran të ri Liquid Retina XDR që sjell një gamë ekstreme dinamike në iPad Pro, duke ofruar një përvojë vizuale mahnitëse me më shumë detaje reale për rrjedhat më të kërkuara të punës HDR. Modelet celulare me 5G ofrojnë lidhje edhe më të shpejtë me valë kur janë në lëvizje dhe për t'u ofruar përdoruesve xhiro të nivelit pro për aksesorë me shpejtësi të lartë, iPad Pro tani përfshin mbështetje për Thunderbolt. Për më tepër, një kamerë e re e përparme Ultra Wide mundëson Center Stage, një veçori e re që i mban automatikisht përdoruesit të përshtatur në mënyrë perfekte për video thirrje edhe më tërheqëse.

Detajet
Identifikimi me fytyrë: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i baterisë: 28.65 Wh
Kapaciteti i diskut: 16 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M,Apple M1
Madhësia e ekranit: 11"
Materiali: Alumin
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni (piksel): 2388 x 1668
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 10MP
Sistemi operativ: iPadOS
Teknologjia e ekranit: LED
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme