Blej tani

status:

Tablet Archos Oxygen101S, 10.1”, 3+32GB, i zi

Numri i produktit: RMU-200000296
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ARCHOS

113 00

Përfshinë TVSH 8%

146,00 €
Ju kurseni: 33,00 €

23 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ekran i jashtëzakonshëm

Paneli 10,1 inç Full HD është ideal për të parë seriale dhe filma. Teknologjia e ekranit IPS ofroi një shkëlqim të lartë dhe ngjyra mahnitëse.


Fuqi ekstreme

Procesor i pabesueshëm Deca-Core (10x) i aftë për të menaxhuar detyra të rënda. Tableti i lidhur plotësisht (4G, Wifi, Bluetooth, GPS) Kombinimi i 3 GB RAM dhe 32 GB memorie të brendshme për rrjedhshmëri të shtuar dhe përgjigje më të shpejtë.


Dizajni sublim

Në një kornizë alumini të lehtë dhe të hollë, ARCHOS Oxygen 101S dallohet për skajet e tij të prera në diamant.


Tingulli i nënshkrimit

Doku i zërit ARCHOS për ARCHOS Oxygen 101S është krijuar për të kombinuar & tingull i qartë. Dy altoparlantët akustikë ofrojnë tingull të pasur rrethues. Është gjithashtu i përputhshëm me Bluetooth dhe kështu mund të përdoret me çdo pajisje.


Android 9 me shije

Një sistem operativ i mbushur me AI: jetëgjatësi e përmirësuar e baterisë dhe gjeste unike navigimi për një përvojë më të mirë të përdoruesit. Gjithçka bëhet e mundur falë Android™ 9 Pie, verzioni më i fundit i Google OS.

Detajet
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 6000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 10.1"
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1200
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme