Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000288
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

78 00

Përfshinë TVSH 8%

92,00 €
Ju kurseni: 14,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ruajtja e jashtme, evoluar

Pavarësisht nëse mbani lojëra, filma ose skedarë të ndjeshëm të punës, SSD T7 Touch portativ ju jep shpejtësi dhe siguri në një paketë sa një pëllëmbë. Përjetoni nivelin tjetër të ruajtjes së jashtme.


Transfero shpejt

Transferoni skedarë masivë brenda sekondave me shpejtësinë e jashtëzakonshme të USB 3.2 Gen2 në T7 Touch. Teknologjia e integruar PCIe NVMe lehtëson shpejtësi të njëpasnjëshme leximi/shkrimi deri në 1050/1000 MB/s, respektivisht, duke e bërë T7 Touch pothuajse dy herë më të shpejtë se T5.


Dizajn i qëndrueshëm

SSD do të thotë Solid State Drive, që do të thotë se është ndërtuar pa pjesë të lëvizshme. Një trup i fortë metalik mbështjell pajisjen e palëvizshme, duke i mbajtur të dhënat tuaja të paprekura nga rënia deri në 2 metra.


Siguro me prekje

Mbani skedarët tuaj privatë të sigurt pa sakrifikuar komoditetin. Opsionet e integruara të sigurisë në T7 Touch përdorin enkriptimin AES 256-bit. dhe ju jep mundësinë e zhbllokimit me një prekje të gishtit ose me një fjalëkalim


LED me lëvizje ndriçuese

T7 Touch përmban një katror LED që ndriçon për t'ju mbajtur të informuar se çfarë po bën SSD-ja juaj me një shikim. Zgjidhni nga ngjyra e zezë klasike ose argjendi elegant, në tre kapacitete që i përshtaten nevojave tuaja: 500 GB, 1 TB ose 2 TB.


Stil elegant dhe kompakt

Me madhësi xhepi dhe të hollë, trupi i lehtë vjen standard në T7 Touch. Përafërsisht me madhësinë e një karte krediti dhe me peshë prej 58 gram, konstruksioni i ngurtë prej alumini, një trup, përshtatet rehat në pëllëmbën e dorës.


Softueri i menaxhimit

T7 Touch vjen me softuer të përmirësuar për PC dhe Mac për t'ju ndihmuar të vendosni një fjalëkalim dhe gjurmë gishtash dhe të merrni përditësimet më të fundit të firmuerit. Mund të shkarkoni gjithashtu aplikacionin celular për telefonat inteligjentë dhe tabletët Android.


Përputhshmëria me shumë pajisje

Hyni në skedarët tuaj në çdo kohë, kudo. T7 Touch është i pajtueshëm me PC, Mac, pajisjet Android, konzolat e lojërave dhe më shumë. Të përfshira në kuti janë kabllot USB të tipit C-në-C dhe të tipit C-në-A për lehtësi më të madhe.


Memoria flash numër 1 në botë

Përjetoni performancën dhe besueshmërinë superiore që mund të merrni vetëm nga memoria flash e markës numër një në botë që nga viti 2002. Të gjithë firmware dhe komponentët, duke përfshirë DRAM dhe NAND të njohur botërorë të Samsung, prodhohen në shtëpi, duke lejuar integrimin nga fundi në fund për cilësi që mund t'i besoni

Detajet
Kapaciteti i SSD: 500 GB
Lidhës USB: USB C
Materiali: Alumin
Ngjyra: E zezë
Shpejtësia e leximit: 1050 MB/s
Versioni USB: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme