Blej tani

status:

Llambë eleminuese për insekte Jata, 2 në 1, portative

Numri i produktit: RMU-200000257
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Jata

3 00

Përfshinë TVSH 18%

4,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

25 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Llampba portative për eleminimin e insekteve. Një sistem efektiv, i heshtur dhe i padëmshëm për qenien njerëzore. E rikarikueshme. Kabllo USB e përfshirë.

Detajet
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme