Blej tani

status:

USB 3.1 SanDisk Ultra Fit Flash Unity,16GB, SDCZ430-016G-G46, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000254
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi SanDisk

3 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

SHTO HAPËSIRË, SHPEJTË. THJESHT FUTE NË PËRDORIM.

Mënyrë e thjeshtë për të shtuar ruajtje shtesë dhe me shpejtësi të lartë në pajisjen tuaj! USB Flash Drive SanDisk Ultra Fit™ 3.1 ofron performancë që ju lejon të lëvizni një film me gjatësi të plotë deri në 15 herë më shpejtë sesa me disqet standarde USB 2.0. Plus, falë dizajnit të tij kompakt dhe të thjeshtë, mund ta lidhni dhe ta lini në prizë.


DIZAJN KOMPAKT

Ky flash drive kompakt është projektuar si hapësirë ruajtëse lidhëse për laptopët, tabletët, televizorët, konzolat e lojërave, sistemet audio të makinave dhe më shumë. Fute në prizë dhe do të kesh hapësirë ruajtëse të menjëhershme!


PERFORMANCA USB 3.1 ME SHPEJTËSI TË LARTË

Transferoni skedarët shpejtë me shpejtësi leximi 130 MB/s. Me shpejtësi shkrimi deri në 15 herë më të shpejta se disqet standarde USB 2.0, mund të zhvendosni një film me gjatësi të plotë në disk në më pak se 30 sekonda.


SOFTUERI SANDISK SECUREACCESS® NDIHMON NË MBROJTJEN E PRIVATISË TUAJ

Krijoni një dosje private në diskun tuaj me softuerin SanDisk SecureAccess. Ky softuer i enkriptimit AES 128-bit e bën të lehtë mbrojtjen me fjalëkalim të skedarëve kritikë. Zvarritni dhe lëshoni skedarët në kasafortë dhe ato do të kodohen.


RIGJENERIM I LEHTË I SKEDARËVE ME SOFTUER RESCUEPRO® DELUXE

Disku vjen me një ofertë shkarkimi të softuerit të rigjenerimit të të dhënave RescuePRO Deluxe. Ky softuer e bën të lehtë rigjenerimin e skedarëve që janë fshirë aksidentalisht (kërkohet shkarkimi).


E PËRPUTHSHME ME PORTET USB 3.0 DHE 2.0

USB Flash Drive SanDisk Ultra Fit 3.1 është i përputhshëm me prapavijën, kështu që mund ta lidhni në çdo portë USB 3.0 ose 2.0.

Detajet
Interface i pajisjes: USB Type-A
Kapaciteti i diskut: 16 GB
Ngjyra: E zezë
Versioni USB: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)


Produkte të ngjashme