Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000252
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Acer

91 00

Përfshinë TVSH 8%

107,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mirë se vini në revolucionin e komunikimit.


Adoc D30 i ri integron sistemin audio, video dhe aplikacionet për të përfituar sa më shumë nga komunikimi i biznesit tuaj.


Zgjidhja e plotë Adoc D30 përfshinë lidhjen 4G për të qenë në gjendje të përdorni pajisjen tuaj fikse pa instalime, një kamerë të përparme dhe të pasme për të kryer video thirrjet tuaja profesionale dhe një ekran me prekje 8 inç të lëvizshëm për të shijuar lëvizshmëri të pakufizuar.


Pajisja e parë e biznesit e çertifikuar nga Google për të ofruar performancë dhe përdorshmëri maksimale falë shërbimeve të Google.


Shijoni cilësinë maksimale të audios për thirrjet tuaja falë shërbimeve VoLTE dhe VoWifi.

Detajet
Bluetooth: Po
Gjerësia: 207 mm
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 4000 mAh
Kapaciteti i diskut: 16 GB
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: MediaTek
Memoria e brendshme: 4 GB
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1280 x 800
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri
Sistemi operativ: Android
Tensioni i baterisë: 3.7 V
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme