Blej tani

status:

Prizë multifunksionale Powercube, e gjelbër

Numri i produktit: RMU-200000248
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Powercube

8 00

Përfshinë TVSH 18%

9,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

11 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo kabllo në formë kubi është shumë praktike, fillimisht për shkak të dizajnit (forma e kubit nuk zë shumë hapësirë) dhe pastaj për shkak se ka nga një prizë në të gjitha faqet. Pa problem mund ta përdorni në çdo ambient ku ju duhet sa herë që keni pesë pajisje elektronike që duhen rimbushur pasi kaq është dhe numri i prizave në këtë kabllo.


Produkte të ngjashme