Blej tani

status:

Dëgjuese Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, hiri

Numri i produktit: RMU-200000242
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

28 00

Përfshinë TVSH 18%

32,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro janë dëgjuese me cilësi të lartë që jep zë dhe komoditet të jashtëzakonshëm. Me teknologjinë e tij True Wireless Stereo (TWS), ju mund të shijoni një rreze wireless deri në 10 metra, duke ju dhënë lirinë për të lëvizur pa asnjë kufizim.  Sistemi akustik i mbyllur ofron izolim të shkëlqyer të zërit, duke ju lejuar të zhyteni plotësisht në muzikën ose telefonatat tuaja të preferuara. Mikrofoni i integruar me teknologjinë e anulimit të zhurmës siguron biseda të qarta kristal, edhe në mjedise me zhurmë.

Detajet
Bluetooth: Po
Karikim i shpejtë: Po
Lloji i kufjeve: TWS
Lloji i lidhjes: USB
Ngjyra: Hiri1
Shtrirja e Wi-Fi-së: 10 m
Stili i veshjes: Në pjesën e veshëve
Thellësia: 20.3 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.2


Produkte të ngjashme