Blej tani

status:

Mbrojtëse me tastierë Microsoft Surface Go, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000237
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft Surface

56 00

Përfshinë TVSH 8%

66,00 €
Ju kurseni: 10,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Përvojë e plotë me tastierë

Shkruani me siguri dhe navigoni me saktësi me mbrojtëse me tastierë Microsoft Surface Go Type. Është ndërtuar me teknologjinë më të mirë të Microsoft dhe përfshin një grup të plotë tastesh, taste me dritë prapa, hapësirë ​​optimale për shtypje të shpejtë dhe të lëngshme dhe një tastierë të madhe prej xhami. E hijshme, kompakte dhe e rregullueshme, Surface Go Type Cover funksionon si një tastierë tradicionale me përmasa të plota. Plus, tre ngjyra: 2 janë të mbuluara me material të pasur dhe të ngrohtë Alcantara®3 për një prekje të shtuar luksi.

Detajet
Ngjyra: E zezë
Sensorët e orës: Akselerometri


Produkte të ngjashme