Blej tani

status:

Tablet Huawei T10, 9.7", LTE, 32GB, i kaltër

Numri i produktit: RMU-200000231
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi HUAWEI

93 00

Përfshinë TVSH 8%

109,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pamje e hapur e gjerë

Tableti HUAWEI MATEPAD T 10 ofron një ekran HD 9,7 inç, të paketuar në mënyrë delikate në dizajnin e tij elegant dhe kompakt. Me trupin e tij të lehtë dhe portativ, ju mund të merrni aplikacionet, lojërat dhe videot tuaja të preferuara, për të nisur një udhëtim vizual gjithëpërfshirës kudo që dëshironi.Tingulli rrethues i lartë, i qartë

Bëhuni gati për një festë akustike. Sistemi me dy altoparlantë i HUAWEI MatePad T 10 ofron audio simetrike nga të dyja anët, në mënyrë që të kënaqeni në një fushë zanore më të fortë dhe më të barabartë. Mbështetur nga teknologjia HUAWEI Histen 7.0, nga ritmet e qarta, nivelet e mesme të rafinuara deri te basi i fuqishëm dhe i mprehtë, tingulli është i qëndrueshëm me detaje të gjalla muzikore.Performancë rrjedhëse dhe e shpejtë

Duke kombinuar EMUI 10.1, chipset me tetë bërthama dhe algoritmin e avancuar, ky tablet ofron grafikë dhe performancë të përmirësuar. Kontrolloni lajmet, shikoni video ose blini në internet, mund të kaloni midis aplikacioneve sipas dëshirës dhe të shijoni përvojën e qetë dhe të qëndrueshme.Dritare të dyfishta, efikasitet të dyfishtë

HUAWEI App Multiplier mundëson që tableti të shfaqë dy dritare të të njëjtit aplikacion kur mbahet horizontalisht. Ju gjithashtu mund të rregulloni madhësinë e dritares3 majtas dhe djathtas për lehtësinë tuaj, për shembull, duke lëvizur nëpër artikujt e blerjeve në internet ndërsa kontrolloni detajet e dizajnit me foto të zmadhuara paralelisht, ose duke lexuar lajmet me raportet përkatëse nga ana për referencë.


Komforti i syve

Me Eye Comfort të çertifikuar nga TÜV Rheinland për të reduktuar dritën e dëmshme të kaltër, ky tablet ofron rehati më të mirë të syve për përdorimin tuaj të përditshëm.
Një botë ekskluzive për fëmijët

Këndoni dhe rikrijoni momente të lezetshme me Regjistruesin, dhe kapni momente të paharrueshme me Kamerë, krijoni dhe rijetoni aventurat në Media, fëmijët tuaj mund të eksplorojnë natyrën e tyre kurioze dhe krijuese në Këndin e fëmijëve. Ai jo vetëm që ushqen mendjen e tyre me përmbajtje të përshtatshme për moshën, e monitoruar nga ju nëpërmjet kontrollit prindëror, por gjithashtu mbron sytë e tyre me veçori të menduara, duke u kujdesur për shëndetin dhe rritjen e fëmijëve gjatë përdorimit të përditshëm.

Detajet
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 5100 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lloji i HD-së: HD
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Madhësia e ekranit: 9.7"
Memoria e brendshme: 2 GB
Ngjyra: E kaltër
Numri i mikrofonave: 2
Pesha: 450 g
Rezolucioni (piksel): 1280 x 800,1920 x 1080
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 7.85 mm
Versioni i Bluetooth-it: 4.2


Produkte të ngjashme