Blej tani

status:

Kamerë e sigurisë Ezviz, BC1-B1

Numri i produktit: RMU-200000227
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi EZVIZ

122 00

Përfshinë TVSH 18%

140,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Jetëgjatësi jashtëzakonisht e gjatë e baterisë për 1 vit të qetë.


E përdorur së bashku me një stacion bazë, kamera pa tela BC1 ofron mbrojtje të plotë të shtëpisë deri në një vit të plotë me një karikim të vetëm. BC1 trashëgon teknologjitë thelbësore të EZVIZ të shikimit me ngjyra të natës, bisedës në dy drejtime, mbrojtjes aktive dhe më shumë, duke shfaqur përdorim të pashembullt në çdo familje.


Mbrojtje gjatë gjithë vitit me një karikim të vetëm.


I pajisur me një bateri mbresëlënëse të rikarikueshme 12,900 mAh, BC1 mund të zgjasë deri në një vit me një karikim të plotë të baterisë, duke ju ofruar qetësi 365-ditore.


*Të dhënat vijnë nga testet strikte në laboratorin EZVIZ, në kushte standarde.


Qartësi natën.


Falë dy dritave të integruara, BC1 mund të japë imazhe me ngjyra të gjalla edhe në errësirë. Kjo ju lejon të shihni detaje thelbësore që përndryshe do të humbeshin.


Alarmet e lëvizjes janë më të sakta se kurrë.


Duke integruar një senzor PIR dhe algoritmin e zbulimit të formës së personit, kamera BC1 është mjaft inteligjente për të dalluar personat nga objektet e tjera në lëvizje, duke ju mbajtur të sigurt dhe duke reduktuar njoftimet e padëshiruara.


Një roje vigjilente mbi pronën tuaj.


Përdoruesit mund të vendosin korniza specifike kohore për zbulimin. Pasi kamera zbulon një formë personi, BC1 do të aktivizojë automatikisht një sirenë dhe do të ndezë dy dritat treguese* për t'i bërë të ditur se janë zbuluar.


*Projektorët nuk do të pulsojnë kur aktivizohet modaliteti i shikimit të natës me ngjyra.


Mesazhe zanore të personalizueshme.


Një produkt i menduar sipas dizajnit, BC1 ju lejon të krijoni mesazhe unike zanore* për përshëndetje ose parandalim.


*Mbështet regjistrimin e tre mesazheve audio prej 10 sekondash.


Flisni sikur të ishit atje.


Shikoni dhe dëgjoni se çfarë po ndodh dhe bisedoni me vizitorët tuaj—të gjitha me një trokitje në aplikacionin EZVIZ!


Konfigurim i shpejtë dhe i lehtë pa tela.


Me një bateri të madhe, lidhje Wi-Fi dhe një bazë magnetike, kamera BC1 kërkon saktësisht zero ndihmë profesionale në instalim. Thjesht lidhni kamerën në çdo sipërfaqe metalike dhe është mirë të shkoni!


*Baza e vidhave përfshihet gjithashtu si një opsion shtesë instalimi që ju të vidhosni kamerën fort në mur.


Ndërtuar për të qëndruar.


Kamera BC1 përmbanë një mbyllje IP66, duke ofruar nivele të larta mbrojtjeje nga pluhuri dhe uji dhe duke ofruar mbrojtje afatgjatë edhe në kushtet më të vështira të motit.


BC1 ju ndihmon të kurseni para për ruajtjen dhe gjerësinë e brezit.


Kamera BC1 përmbanë teknologjinë e përparuar të kompresimit të videos H.265, duke arritur cilësi më të mirë të videos me vetëm gjysmën e gjerësisë së brezit dhe gjysmën e hapësirës së ruajtjes që kërkohet nga standardi i mëparshëm i kompresimit të videos H.264.


Ne mbrojmë të dhënat dhe privatësinë tuaj.


Mbrojtja e të dhënave dhe privatësisë suaj është prioriteti ynë më i lartë. Transmetimi i të dhënave midis kamerës dhe EZVIZ Cloud është i koduar nga skaji në skaj. Vetëm ju keni çelësat për të deshifruar të dhënat tuaja.


Opsione fleksibël të ruajtjes.


I projektuar me një vend të kartës MicroSD 256 GB, Stacioni bazë ju lejon të ruani videot e regjistruara nga kamera BC1 në vend. Ky dizajn garanton sigurinë e të dhënave në rast dëmtimi ose humbjeje të kamerës. Ju gjithashtu mund të ruani video në EZVIZ CloudPlay për më shumë qetësi.


Siguria në majë të gishtave.


Me aplikacionin EZVIZ, ju mund të kapni, ruani, mbroni dhe ndani atë që është e vlefshme për ju.

Detajet
Kapaciteti i baterisë: 12900 mAh
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i montimit: Në mur
Lloji i senzorit: CMOS
Mbështetja e vendosjes: E brendshme & e jashtme
Mbështetje për shikim gjatë natës: Po
Ngjyra: E bardhë
Senzor i lëvizjes: Po
Tensioni i baterisë: 5 V
Wi-Fi: Jo