Blej tani

status:

Makinë paketimi me vakuum Laica VT3119, 12L/min, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000225
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

72 00

Përfshinë TVSH 18%

88,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

18 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajini ushqimin tuaj të freskët për një kohë të gjatë me pajisjen me vakum LAICA e cila ju lejon të thithni ajrin nga qeset ushqimore. Përdoreni këtë pajisje për produkte me afat të shkurtër të cilat duhet t’i ngrini dhe ruani vlerat ushqyese dhe shijen natyrale të ushqimit për javë të tëra. Një pajisje kompakte, e lehtë për përdorim që sjellë rezultate profesionale çdo herë. 

Detajet
Lloji i kontrollit: Me prekje
Ngjyra: E zezë
Vakumi: 0.7 bar
Lartësia: 115 mm


Produkte të ngjashme