Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000219
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

24 00

Përfshinë TVSH 18%

27,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky filtrues i ajrit përmban tre shtresa me efikasitet të lartë për ajër të pastër dhe të sigurt. Filtron polenin dhe mbledh flokët dhe zbokthin e kafshëve shtëpiake.

Preferohet të përdoret rreth 6–12 muaj dhe pastaj të ndërrohet filteri.

Detajet
Gjerësia: 171 mm
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme