Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000215
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi AMAZFIT

45 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 8,00 €

15 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Amazfit Bip 3 Pro

Mendo më shumë, mendo Bip


Shiko më shumë. Bëj më shumë.

Gati për një surprizë? Zhytuni në ekranin HD super të madh dhe shumëngjyrësh dhe shikoni të gjitha telefonatat tuaja hyrëse, mesazhet, rikujtuesit dhe të dhënat e shëndetit dhe fitnesit me cilësi të jashtëzakonshme dhe të gjerë.


Shumë e fuqishme.

Orë super e hollë.

Keni një udhëtim të afërt? Shkyquni deri në dy javë. Ora ka një bateri të fuqishme, kështu që në vend të karikuesit të saj, mund të paketoni diçka më interesante.


Zhytuni

Zhytuni me Bip.

IP68 po ju mbyt ambicien? Me shkallën e saj të rezistencës ndaj ujit prej 5 ATM, ju mund të notoni me Bip 3 Pro, pa u shqetësuar. Ora madje mund të gjurmojë të dhënat e aktivitetit tuaj sportiv të notit në det.


SmashBigggggggger Objektivat e stërvitjes.


60+ mënyra sportive

Merr të dhëna për të gjitha sportet e tua të preferuara, si ecja në ambiente të mbyllura dhe të jashtme, vrapimi dhe çiklizmi, si dhe më shumë stërvitje në formë të lirë, si stërvitje forcash, joga dhe stërvitje e lirë.


Çojeni kardion në nivel tjetër me funksionin Target Pace të orës, i cili ju lejon të vendosni dhe të shtypni objektivat tuaja të ritmit.


Eksploroni një botë të madhe të hapur.

Amazfit Bip 3 Pro mbështet 4 sisteme pozicionimi satelitore për t'ju ndihmuar të gjurmoni lëvizjet tuaja në mjediset e jashtme me saktësi të lartë.


Monitorimi i rrahjeve të zemrës 24 orë

Ndiq zemrën tënde

Gjithë ditën. Mbani një sy në muskulin më të rëndësishëm në trupin tuaj. Ora mund të monitorojë rrahjet e zemrës suaj gjatë gjithë ditës dhe t'ju njoftojë nëse ajo ngrihet në mënyrë anormale.

Madje mund të kontrolloni nëse jeni duke ushtruar në zonën tuaj të rrahjeve të zemrës.


SomnusCare

Ëndërro, Ëndërro Bip.

Ndiqni ëndrrat tuaja përmes fazave të gjumit të lehtë, të thellë dhe REM. Amazfit Bip 3 Pro mund të monitorojë cilësinë tuaj të gjumit, kështu që ju mund të pushoni mjaft mirë për të vazhduar me fitnesin që dëshironi.


- Monitoroni fazat e gjumit & Gjumi gjatë ditës

- Gjurmo cilësinë e frymëmarrjes së gjumit

- Merrni një notë gjumi në aplikacionin Zepp


Një pamje më e madhe e shëndetit.

A nuk dëshironi që gjurmuesi juaj i fitnesit të merrte parasysh lojën me kafshën tuaj shtëpiake? Edhe pastrimi i shtëpisë është punë e vështirë!

Epo, PAI merr në konsideratë aktivitetet e përditshme, plus të gjitha të dhënat tuaja të rregullta të shëndetit dhe stërvitjes - të cilat të gjitha më pas konvertohen në një pikë me vlerë të vetme, unike për ju.


Gjurmoni ciklet tuaja.

Shmangni surprizat e mëdha.

Përdorni orën për të regjistruar periudhën tuaj menstruale aktuale dhe ajo do të ofrojë parashikime dhe kujtime për menstruacionet e ardhshme & periudhat pjellore, për t'ju ndihmuar të planifikoni përpara.


Lërini ngjyrat tuaja të vërteta të shkëlqejnë, shumë kohë.

E dizajnuar me një strukturë të hollë dhe të hijshme të orës, të kombinuar me një rrip silikoni të butë dhe miqësor ndaj lëkurës, Amazfit Bip 3 Pro është gati t'ju ndihmojë të mendoni më shumë për stilin tuaj.


Një partner i zgjuar për telefonin tuaj.


Thjeshtoni jetën e përditshme.


Lidhu me aplikacionin Zepp

Aplikacioni Zepp në telefonin tuaj kryen shfaqjen dhe analizën e të dhënave të shëndetit dhe ushtrimeve, përmbanë një dyqan me faqe ore, ofron përditësime të sistemit për orën tuaj dhe lehtëson menaxhimin e pajisjes inteligjente.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Funksionet e orës: Matës i hapave,Njoftimet,Tregues i aktivitetit
GPS: Po
Gjinia: Unisex
Kapaciteti i baterisë: 280 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 2 h
Lloji i baterisë: Built-in battery
Madhësia: 44 mm,Standard
Madhësia e ekranit: 1.69"
Madhësia e kyçit të dorës: 153 - 218 mm
Materiali: Silikon
Matja e oksigjenit: Po
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: Rozë
Rezistente ndaj ujit: 5 ATMs,Jo,Mbi 50 m
Rezolucioni (piksel): 240 x 280
Sensorët e orës: Akselerometri
Trashësia: 9.65 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Jo


Produkte të ngjashme