Blej tani

status:

Kamerë e sigurisë Xiaomi IMILAB EC2, Wireless, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000212
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

64 00

Përfshinë TVSH 18%

73,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

12 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Video e qartë Full HD 1080p

Kamera me rezolucion të lartë dhe kënde të shumta shikimi sigurojnë që imazhi të jetë i duhuri dhe me cilësi dhe definicion të shkëlqyer.


Thjesht lidh dhe luaj

Lidhu me kompjuterin, laptopin ose pajisjen tjetër nëpërmjet USB-së për të filluar, është kaq e lehtë!


Për shtëpi dhe biznes

Qoftë për takime pune, qoftë për t'u kapur me miqtë dhe familjen, kamera në internet ju ndihmon të mbani kontakt kur është e rëndësishme.


Regjistro çdo detaj me Full HD 1080p

Përjetoni cilësi të shkëlqyera transmetimi dhe video konferenca dhe imazhe të pastra kristal, falë algoritmit të përpunimit HDR.


E përkryer për shtëpi dhe biznes

Lidhu me të gjitha aplikacionet e tua të preferuara të videove, duke përfshirë Zoom, Microsoft Teams, Skype dhe aplikacione të tjera të njohura.


Thirrjet zanore

Mikrofoni i integruar jep zë të qartë dhe është ideal për të bërë dhe marrë telefonata.


Instalim i lehtë me prizë dhe luaj

Thjesht lidhni uebkamerën në kompjuterin ose laptopin tuaj nëpërmjet USB-së për të filluar.


Montoni web-kamerën duke përdorur dorezën e integruar. Ai i përshtatet një shumëllojshmërie të gjerë pajisjesh, të përsosura për PC, laptopë dhe ekrane të hollë. Ka një fund të butë për një përshtatje të rehatshme.

Detajet
Interface i pajisjes: USB
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i montimit: Me kapëse/varur
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080