Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000189
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi NGS

20 00

Përfshinë TVSH 18%

23,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

15.6" PORTA USB BACK BACK LAPTOP, SISTEM KUNDËR VJEDHJEVE


Çantë shpine laptopi Premium deri në 15,6” me mbrojtje, hapësirë të bollshme dhe organizim smart për jetën në lëvizje.


Përfshin një ndarje kryesore të gjerë të përshtatshme për rroba dhe një xhep laptopi me mbushje të cilësisë së lartë dhe material të brendshëm të butë për të mbrojtur pajisjen tuaj nga gërvishtjet.


Fundi i përforcuar mbron nga goditjet dhe siguron mbrojtje optimale për pajisjet tuaja


Çantë shpine e laptopit të biznesit mund të hapet lirshëm 0-180º, duke ju bërë të kaloni shpejt kontrollat e aeroportit dhe të mbani të rregullt artikujt e tjerë.


Ai përshtatet në mënyrë të përkryer për udhëtime të ndryshme, udhëtime pune, arratisje në fundjavë, punë profesionale në zyrë, shkollë, kolegj, udhëtime ditore, kampe, etj.


E pajisur me zinxhirë metalikë dhe gomë të cilësisë së lartë dhe bllokues të sigurt smart për të shmangur vjedhjen dhe për të mbrojtur mirë të gjitha mallrat tuaja.


Sipërfaqja është bërë nga poliestër i veshur me rezistencë ndaj ujit për të siguruar që sendet tuaja me vlerë brenda nuk do të lagen në ditët me shi.


Lidheni në bagazhin e rrotulluar me rripin e kalimit të disponueshëm.


Porta e karikimit USB në anën e çantës së shpinës dhe kablloja e integruar e karikimit ofrojnë lehtësi për të karikuar telefonin tuaj në lëvizje me pajisje pa duar


Rripat e supeve të mbushura lehtësojnë stresin e shpatullave. Dizajni i rehatshëm i shpinës së rrjedhjes së ajrit me mbushje të trashë por të butë të ventiluar, ju jep mbështetje maksimale të shpinës.


Dorezë e rehatshme e qëndrueshme

Detajet
Madhësia e ekranit: 15.6"
Materiali: Poliestër
Rezistente ndaj ujit: Po
Stili: City
Lartësia: 140 mm


Produkte të ngjashme