Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000174
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

157 00

Përfshinë TVSH 18%

180,00 €
Ju kurseni: 23,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni ikonik retro i Smeg ofron një larmi ngjyrash dhe një shtresë të sipërme të emaluar. Lëngjet e agrumeve janë të mbushura me energji dhe ju ndihmojnë për të lehtësuar stresin dhe lodhjen. Shtrydhësi elektrik i frutave Smeg CJF01 është gati për të shtrydhur me lehtësi një shumëllojshmëri frutash të mëdha ose të vogla, duke siguruar që ju të absorboni të gjitha ato vitamina të rëndësishme. Motori i fuqishëm 70W jep rezultate të shpejta dhe ka të integruar sensorin on/off që aktivizon procesin e shtrydhjes pasi të aplikohet presion në shtrydhëse. Pas përfundimit të shtrydhjes, lengu mblidhet dhe në gotën tuaj ndërsa sistemi anti-drip parandalon derdhjen. E lehtë për tu përdorur dhe e përshtatshme për çdo interier në shtëpitë tuaja, e mbuluar me kapak kur është jashtë përdorimit për ta mbajtur pajisjen të pastër. Të gjitha komponentet e shtrydhëses Smeg CJF01 mund të hiqen dhe të pastrohen shumë lehtë.

Detajet
Energjia elektrike: 70 W
Gjatësia: 1 m
Gjatësia e kabllos: 1 m
Materiali: Alumin
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme