Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000172
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Acer

101 00

Përfshinë TVSH 18%

116,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seria e monitorëve KA0 të Acer është optimizuar për një përvojë të rehatshme shikueshmërie dhe është pajisur me veçoritë dhe funksionet thelbësore për të përmbushur nevojat tuaja.Pamje e rehatshme


Me një ekran 21,5” Full HD, KA220HQ mund të shfaqë shumë detaje të imta për të punuar në tabela, raporte dhe detyra të tjera të tilla.

Shtuar kësaj, seria e monitorëve KA0 përmban gamën e plotë të teknologjive VisionCare të Acer - BlueLightShield, Flickerless, Low Dimming dhe ComfyView. Këto teknologji janë krijuar për të minimizuar tendosjen dhe lodhjen e syve gjatë përdorimit të monitorit, veçanërisht për periudha të gjata, siç janë mjediset e punës.

Të gjitha këto kombinohen për të ofruar një përvojë superiore shikimi në krahasim me monitorët e tjerë.Esencialet e biznesit


Monitorët e serisë KA0 kanë një gamë të gjerë opsionesh lidhjesh të integruara - me porte VGA, DVI dhe HDMI. Kjo siguron që ju mund ta lidhni me lehtësi monitorin tuaj KA0 me një gamë të gjerë burimesh dhe pajisjesh.


Ju gjithashtu merrni një stendë me rregullim të pjerrësisë 20 gradë me monitorët KA0, që do të thotë se mund të pozicionohet në këndin e përsosur për rehati maksimale kur e përdorni.

Plus, ka një montim VESA 100x100 në pjesën e pasme të monitorëve KA0 si standard, i cili ju lejon mundësinë e montimit të tij në mur ose vendosjes së tij në një shumëllojshmëri krahësh ose mbajtëse të palëve të treta.


Seria KA0 përfshinë si standard Garancinë Tregtare 3-vjeçare të Acer.

Detajet
Koha e përgjigjes: 5 ms
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Teknologjia e ekranit: LED
VGA Output: 1


Produkte të ngjashme