Blej tani

status:

Celular Realme C30, 6.5", 3+32GB, DS, i zi

Numri i produktit: RMU-200000163
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

77 00

Përfshinë TVSH 18%

88,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me një prekje për të aktivizuar metodën për ruajtje të baterisë (Ultra Saving), Realme C30 ju jep hapsirë për përdorim të celularit për 45,3 orë më shumë me fuqi 5%, duke e bërë të lehtë përdorimin për një kohë më të gjatë duke e kursyer shfytëzimin maksimal të baterisë. Me një ekran të madh 16,5 cm (6,5") ju do të keni mundësi t’i shikoni regjistrimet apo të luani lojra me shumë lehtësi. Realme C30 mbështet dy funksione për kartat SIM dhe një vend për kartë microSD. Ju mund ta zgjeroni hapësirën ruajtëse deri në 1 TB sipas dëshirave tuaja. Zgjedh ngjyrën e preferuar të celularit dhe rri gjithmonë në hap me teknologjinë.

Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lloji i RAM: LPDDR4X
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.5"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni i kamerës së pasme: 8 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 8MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme