Blej tani

status:

Celular Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB+256GB, bronz

Numri i produktit: RMU-200000159
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

267 00

Përfshinë TVSH 18%

307,00 €
Ju kurseni: 40,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/256GB Dual Sim është modeli me RAM më të madh, kështu që është më i shpejtë dhe më i fuqishëm se llojet e tij, që ju mund të navigoni me shpejtësi më të mirë midis aplikacioneve të tij. Është rezistent ndaj dozave të vogla të pluhurit dhe ujit, përveç që ju jep një aparat fotografik të shkëlqyer, ka edhe një bateri të fuqishme. Ky telefon celular pa kartë ka një procesor Qualcomm® Snapdragon™ 732G, i cili shquhet si një nga lojërat më të fuqishme celulare, gjë që e bën atë ideale për fëmijët ose të rinjtë. Është i pajtueshëm me SIM të dyfishtë 5G, 8 GB RAM dhe memorie prej 256 GB. DotDisplay me një rezolucion FHD+ prej 2400 x 1800.

Detajet
Altoparlantët: Stereo
Bluetooth: Po
Ekran me prekje: Kapacitiv
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 120 Hz
GPS: Po
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 8 GB
Kapaciteti i baterisë: 5020 mAh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i RAM: LPPDDR4X
Lloji i ekranit: Amoled
Lloji i kartës SIM: Dual Sim,NanoSIM
Lloji i procesorit: Qualcomm Snapdragon
Madhësia e ekranit: 6.67"
Me vibrim: Po
Modaliteti i natës: Po
Ndriçimi i ekranit: 700 cd/m²
Ngjyra: Ari,E kaftë
Rezolucioni (piksel): 2400 x 1080
Rezolucioni i kamerës: 8MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 16MP
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 5.1
Wi-Fi: Po
Lartësia: 164 mm


Produkte të ngjashme